שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  גוגל+   050-2867199

כנשים, אנו מחוברות לעולם מלא וגדוש של רגש, אנחנו חוות דברים לעיתים בעוצמות גדולות, יש לנו הרבה על הכתפיים ולפעמים המשא הופך כבד מידי. איך אפשר למרות כל הנסיבות, ילדים, בן זוג, כסף משפחה, מצב כלכלי, טיפול בהורים, טיפוח קריירה.. (תוסיפו את החלק שלכן...) לשמור על שפיות, להצליח להירגע בתוך הנסיבות, למצוא בית פנימי של שקט בתוכי.

 

בסדנה תהליכית זו, נתעכב ונבין מהם הגורמים שמוצאים אותי מאיזון, נבודד את גורמי הלחץ שלנו ונתבונן בהם מקרוב. נבין היכן יש לנו פיזור של אנרגיה, ואיפה אפשר לשמר אנרגיה נחקור היכן אנו לוקחות על עצמנו יותר מידי ומה הרווח האישי וההפסד שלנו מכך.

 

נבין איפה אנחנו יכולות להאציל סמכויות, היכן ניתן להרחיב את האמון והלסמוך על האחרים בחיינו. נבחן את נושא הנתינה והקבלה אצלנו ביחס לעזרה, נבין טוב יותר על מי אני אחראית וניראה היכן אני לוקחת אחריות במקומות שאינם שלי. נלמד כלים אנרגטיים חזקים, נלמד להתחבר לעצמנו ולאמת הגבוהה יותר בכל מצב ובכל מקום מבלי קשר לנסיבות. נתבונן בקשר בין מצבנו הגופני, חולשה, מחלות, כאבים - באזורים מסוימים, לתבניות חשיבה הקיימות בנו. נתבונן בכל המקומות בהן הזנחנו חלקים מסוימים בנו, לא עצרנו, לא הקשבנו, התעלמנו. הגוף שלנו והפנימיות שלנו מתקשרים איתנו כל הזמן, לא תמיד אנו קשובות מספיק. זהו זמן לעצירה והתבוננות מחודשת, זמן בו אני בשביל עצמי ולמען עצמי.

 

מה מקבלות המשתתפות מהסדנה

החזרת האיזון הפנימי בחזרה לחיי.
הגדלת שלווה ושקט בחיים שלי.
התמרת רגשות שליליים כמו פחד, דאגה, עצב, כאב, לשמחה שלווה.
התחברות לעצמי, לפנימיות שלי, לקול הפנימי.
הקשבה למסרים הפנימיים שאני מקבלת.
החזרת גופי למצב של שקט, להיפרד או להפחית משמעותית מחלות פסיכוסומאטיות.

 

למי מתאימה הסדנה

לכולן, לכל אישה שהייתה רוצה יותר שקט, יותר שליטה ברגשותיה, פחות סערות רגשיות ויותר שלווה, לכל מי שהייתה רוצה לקחת את הדברים יותר בקלות, לזרום לנשום ולהתקדם בנחת בחייה.

 

ערך מוסף

היכולת להיות שלווה, ורגועה בלי קשר לנסיבות. היכולת להרגיע את עצמי בעזרת הטכניקות שנלמדו ולחזור למצב של אמון בחיים ושקט פנימי.

 

משך הסדנה

7 מפגשים בני שעתיים וחצי.
10 משתתפות בקבוצה.

 

חזרה לרשימת הסדנאות
העצמה לנשים - סדנת חזרה לאיזון פנימי

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199