שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  גוגל+   050-2867199

איך המילים שלי משפיעות על המחשבה שלי ועל המעשים שאני נוקטת או נמנעת מהם. מהם מקורות התמיכה שלי ואיך ניתן להשתמש בהם. מהם הכוחות שלי, עמם הגעתי לעולם הזה ואיך אני יכולה לתת להם ביטוי.

 

בסדנה חוויתית זו, ניקח לעצמנו זמן איכותי שקט, להתבוננות מעמיקה פנימה. ניצור קשר עם הפנימיות שלנו, ניתן לחלומות שלנו ולפנטזיות לעלות על פני השטח. נעיז, נעזור אומץ, נשאל את השאלות הנכונות ונגרה את ההכרה שלנו להעלות מתוכה את כל הדחפים הפנימיים ואת התשוקות הכמוסות.

 

נבחן את "תנאי הצר" שהצבנו לעצמנו ביחס למסוגלות וליכולת שלנו. ביחס לכל "האפשרי" ו"הבלתי אפשרי" נחקור את קולות הפחד שבוקעים מתוכנו, נתחבר לאיכויות של שימחה, הצלחה, ויצירתיות. נתחבר לעמדת "החולמת" "המבקרת" והמבצעת" ונתחיל לצעוד בדרך.

 

מטרות

* להבין טוב יותר מה מרגש אותנו, מה הפנימיות שלי מבקשת ממני עכשיו- לא במחשבות העבר ולא בתכנוני העתיד. אלא כהתחברות לזמן הווה, לרגע הזה.

* לחדד את הקול הפנימי ולהבדיל אותו מקולות הפחד שעוצרים מבעדנו.

* להעיז לחלום את החלומות שלנו ולהתחיל להגשים אותם ובגדול.

 

איך ניראת סדנה

ניפגש בקבוצה אינטימית ומחבקת של נשים כמונו, שרוצות לתת ביטוי לחלומות שבתוכן יחד, נקשיב, נשתף, נתחבר לעצמנו ולאחרות. ניצור ונרקום את מפת החזון האישית שלנו.

נבין איך להטעין אנרגטית את החזון שלי נלמד מהו זימון אנרגטי ואיך יוצרים אותו. נלמד איך למגנט אלינו את החלומות שלנו, ואיך להתחבר לכוחות של היקום לעזרתנו.

ניצור יומן חלומות למימוש והגשמה.

 

למי מיועדת הסדנה

לכל מי שהייתה מעוניינת להפוך חלומות למציאות, למי שהייתה רוצה לדעת איך להוציא מהכוח אל הפועל, לכל מי שלא מעוניינת להתפשר ולוותר על עצמה. לכל מי שנמצאת בפרשת דרכים ורוצה להביא יותר נוכחות מעצמה. לכל מי שלא מרוצה מאיך שהדברים מתנהלים עבורה היום ויש בה קול הפנימי הקורא לשינוי.

 

מטרות

* להעיר את החולמת שבי

* להיפתח למצב בו אני קשובה לרצונות שלי

* להצליח לנטרל את ציפיות החברה ממני

* להפסיק לרצות את הסובבים אותי

* להיפרד מאשליות שלא תורמות לי

* להעיז להוציא לפועל צעד אחר צעד את החלומות שלי

 

7 מפגשים של שעתיים וחצי

10 משתתפות מינימום.  

 

חזרה לרשימת סדנאות גיבוש לנוער
העצמת נשים - סדנת הגשמת חלומות

 

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199