שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  גוגל+   050-2867199

לכל אחת מאיתנו יש צורך פנימי באהבה, התחושה הנפלאה הזו שאני נאהבת, מוקשבת, מיוחדת, נחשקת, ההרגשה הנהדרת הזו שנותנים לי תשומת לב, יחס אישי, תחושת יחד, מקום. כשהאהבה מתקיימת בחיינו היא מביאה עמה מנעד של רגשות כמו שמחה, שלווה, נחת, עונג, אושר, הנאה והתרגשות. העניין הוא, שמהרגע שמצאנו אהבה, "הוא" או "היא", הפכו להיות הספק שלנו לכל התחושות הנפלאות האלו. הבעיות מתחילות ברגע ש"הספק" לא מספק לנו את הסחורה יותר, או אז, אנו מרגישות את המחסור, את הצורך, את החסך.

סדנת העוצמה שבלב, הינה סדנה עוצמתית לנשים שהיו רוצות להגדיל את האהבה בחייהן. יחד נצא למסע של פתיחת הלב, נתחבר לפנימיות שלנו, נקשיב ללחישות הלב.

נלמד איך להפסיק להיות "קבצנית" של אהבה ולהיות מקור וספק האהבה לעצמינו. נלמד איך להעמיק את האהבה בתוך קשרים זוגיים קיימים ואיך להיפתח לזוגיות ואהבה חדשה.

 

למי מתאימה הסדנה?

לכל מי שמאמינה באהבה והייתה רוצה יותר ממנה, לכל מי שמעוניינת לחוש נאהבת, מלאה, ושלמה יותר בחייה.
לכל מי שמרגישה שהייתה רוצה להעמיק את הקשרים בחייה, לתקשר עם אנשים ברמת הלב ולא ברמת האגו, לכל מי שהייתה רוצה להפסיק תלויה באהבתם של אחרים ורוצה להיות המקור לאהבה בחייה.

 

עם מה יוצאות המשתתפות מהסדנה?

* כלים אנרגטיים ומדיטטיבים לפתיחת הלב.
* יצירת קשרים טובים ומשמעותיים בחיי והעלאת הקשרים הקיימים לרמת אהבה חדשה.
* כלים פרקטיים מדיטטיביים לחיבור מידי לאהבה.
* להיות הספק של עצמי לאהבה.

 

משך הסדנה

7 מפגשים של שעתיים וחצי למפגש.
מינימום 10 משתתפות בקבוצה.

 

חזרה לרשימת הסדנאות
העצמת נשים - העוצמה באהבה

 

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199