שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  סאנשיין גרופ וואטסאפ   050-2867199

התפיסה הרווחת כי תשוקה, התלהבות ודמיון אינם מנת חלקו של האדם הבוגר ושמורה רק לילדים, הינה תפיסה קונסרבטיבית מגבילה. הסקרנות מניעה לחקירה, לפריצת גבולות החשיבה הקונבנציונאלית, מעודדת חיפוש אתגרים, ותורמת למציאת פתרונות יצירתיים. 


זהו האדם הפרואקטיבית – מהות הסדנה הינה מתן לגיטימציה לכל משתתף למצוא בעצמו את אותה יצירתיות, זאת תוך תהליך דינאמי, קליל במרחב מאפשר ובאווירה חיובית ומעצימה.

אין עובד בארגון החושב ורואה את הדברים בדיוק באותו האופן כמו עמיתו. מינוף השוני ומתן החופש ליצירתיות באים לידי ביטוי בסדנה זו, זו מהותה.

סדנת "גיבוש ויצירתיות" הינה מסע עצמי מרתק (בן שעה וחצי -שעתיים ). בכל מפגש מתאפשר חיבור מחודש בין האני הבוגר, הקונבנציונאלי והמוכר לילד שבי, המחובר לעולם הדמיון, היצירתיות המשוחרר מעכבות וקיבעונות.

בסדנה זו יקבלו המשתתפים מרחב לחקור ערוצי חשיבה שונים להתמודדות עם בעיות מחיי היומיום בעבודה. סדנת גיבוש ויצירתיות הינה סדנת תהליך, הנותנת למשתתפים הזדמנות לחוות את הצד היצירתי הגלום בכל אחד מאתנו וכן לתת ביטוי לחשיבה עצמית מקורית ויוצרת/מעודדת את היצירתיות הגלומה בכל אחד מאיתנו, מתעלת את האנרגיה הטבעית שיש בנו לעשייה מקורית שונה וחדשנית.

פעילות צוות מגבשת     פעילות גיבוש לעובדים

מה קורה במהלך סדנת גיבוש ויצירתיות?

סדנת תהליך הנותנת למשתתפים הזדמנות לאפיקי מחשבה שונים, מעודדת את היצירתיות הגלומה בכל אחד מאיתנו, מתעלת את התסכול הקיים בכל מקום לכדי יצירה ועשייה בונה. 


הסדנה מועברת באמצעות פעילויות/ משימות בעלי אופי דינאמי ומעניין המעודדות הנעה, יצירה וחידוש. הסדנה הינה חווייתית וקלילה ועושה שימוש במשחקים, כרטיסיות, קלפים, משימות מאתגרות המצריכות מהמשתתפים לחשוב בצורה אחרת.


סדנת גיבוש ויצירתיות מאפשרת מרחב בטוח לכל אחד מהמשתתפים להביא את עצמו לידי ביטוי, מלכדת צוות הפועל יחדיו סביב מטרה משותפת, יוצרת חווית הצלחה.

התכנים המועברים בסדנה

התכנים המועברים בסדנה מהווים אנטיתזה לדפוסי החשיבה המקובעים ומעודדים את הגמשת המחשבה. ידוע כי הדמיון אצל ילדים מפותח ואשר בשלבי הבגרות, יכולת זו "פוגשת" את המציאות באופן אשר שולל את הלגיטימיות הטבעית להשתמש בדמיון. אנו יודעים כיום כי, קיים יחס ישיר בין דמיון, יצירתיות ומקוריות.

ככל שאופי החשיבה של אדם חופשי ומשוחרר יותר, כך גמישות מחשבתו עולה, האפשריות שלו ביחס לכל דבר מתרבות ויכולת ההמצאה והחדשנות שלו מתפתחת.
פלסטיסיטי - מונח מתחום מדעי המוח, המסביר על יכולתו המופלאה של המוח האנושי לגמישות מחשבתית.

סדנת גיבוש לעובדים     סדנאות גיבוש לצוות עובדים

מדוע כדאי לבחור בסדנת גיבוש ויצירתיות?

הסדנה מלכדת ומגבשת צוות הפועל יחד, לכיוון מטרה משותפת, מעודדת חשיבה רב-ממדית.הסדנה מתקיימת באווירה מאפשרת, ובסביבה בטוחה הנותנת לכל אחד מהמשתתפים הזדמנות ליצור, לשנות ולהרחיב את היריעה מבחינה רעיונית. נותנת למשתתפים הזדמנות "לפתוח את הראש", להציע רעיונות לא קונבנציונאליים להתמודדות עם קונפליקטים כל זאת ממקום חיובי, מאפשר ולגיטימי.

למי מתאימה הסדנה?

סדנת גיבוש ויצירתיות מתאימה לפני הכול לכל אדם המעוניין לחוות מחדש מתוך בחירה את אותן יכולות מופלאות הקיימות בכל אחד ואחת מאתנו- פשוט ליצור, לחשוב עצמאית, לדמיין ולהעיז. אנו נוטים "לשכוח" כי קיימת בידינו בחירה כיצד לחשוב ולהיכן אנו מעוניינים לנתב את החשיבה שלנו. השינוי הינו בלתי אמצעי ולעיתים אינו תלוי כלל בתפיסה או בנורמות של סביבתנו.


כל אדם הוא עולם ומלואו ובכל אדם קיים הצורך לחולל שינוי כלשהו. השינוי יכול להיות חשיבתי, שינוי המוביל לייעול, להצלחה, לצמיחה, התפתחות אישית וחברתית. סדנת גיבוש זו מתאימה לא פחות לצוותים בחברות או ארגונים העוסקים בתחומים העוסקים ביצירתיות/ מקוריות או אמנות כגון תחום הפרסום, תקשורת עריכה, אנימציה.

סדנת גיבוש ויצירתיות

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199