שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  סאנשיין גרופ וואטסאפ   050-2867199

ימי גיבוש של סאנשיין גרופ

למה בכלל צריך יום גיבוש? במציאות משתנה כמו שלנו, של לחץ תמידי, סטרס קבוע, חוסר וודאות, קורונה, פחדים, דאגות וחרדות, העובדים במשק, נמצאים במצב שחיקה תמידי מתמשך. יום גיבוש הוא כמו בלון חמצן עבור כל העובדים באשר הם. יום בו אנו מניחים לרגע את העומס והלחץ של העבודה, עושים עצירה, יוצאים מהמשרד עם הקולגות שלנו במטרה לשנות את האווירה ולהיטען בכוחות מחודשים.

תפקיד חשוב של יום גיבוש לעובדים

הינו להתגבש - להתחבר עם עובדים נוספים, לגלות את הקולגות שלנו מחדש ממקום אחר, אישי יותר, אותנטי יותר, למצוא מכנים משותפים לעבור חוויות משותפות להעמיק את ההיכרות ולרקום קשרים.

 

מה אתם מקבלים ביום גיבוש לעובדים ?

אנחנו בסאנשיין גרופ מציעים לכם יום גיבוש לצוות הכולל בתוכו את הדברים החשובים באמת, פעילויות תוכן, המשלבות ערכים משמעותיים כמו תקשורת בין אישית, הובלה, העצמה, הקשבה, עידוד, פירגון, אמפתיה, נוכחות, צחוק, חיבור- וכל זה עטוף בהנאה, חוויה, שמחה וכייף

 

כמה זמן נמשכת יום גיבוש לעובדים?

אנחנו מציעים ימי גיבוש לעובדים החל מחצי יום וכלה במספר ימים המשלבים סדנאות גיבוש, טיולים, אוכל, ולינה

ימי גיבוש לעובדים יום גיבוש לצוות פעילות גיבוש לעובדים

איך אנחנו מתכננים יום גיבוש לעובדים?

אנחנו מאמינים שתאום ציפיות נכון והבנת הצרכים האמיתיים, הוא הבסיס להצלחת פעילות גיבוש לצוות עובדים ולכן בכל שיחה עם כל לקוח, אנחנו לוקחים את הזמן להבין ולהקשיב לצורך שאתם מביאים, חשוב לנו להבין למה באמת זקוק הצוות ביום הגיבוש הזה, למה משוועים העובדים? מהן הפעילויות שיתרמו להם יותר מכל?

 

אנחנו לא באים לסמן וי וללכת אנחנו מאמינים בלדייק את ימי גיבוש לצוות הספיציפי שלכם, ולכן כל ימי גיבוש צוות שאנחנו מנחים, לא דומה ליום גיבוש לצוות שכבר עשינו לחברות וארגונים אחרות בעבר. כל יום גיבוש לעובדים וצוותים נתפר עבורכם בהתאמה אישית, בהתאם לתקציב שלכם, לרצונות ולחלומות שלכם.

 

איפה ניתן לקיים את ימי הגיבוש שלכם?

אנחנו בסאנשיין גרופ מאמינים בלהאיר ולהביא את השמש - אנחנו מעדיפים להוציא אנשים לשמש, לאוויר הפתוח ולטבע, ליערות, לחורשות ולפארקים לקיים פעילויות לעובדים בעלות ערך ומשמעות הטובלות בטבע ויוצרות חוויה של נשימה מחודשת. את המיקום הסופי אנחנו בוחרים ביחד איתכם, בהתאם למיקום הגאוגרפי שלכם ולהעדפותכם האישיות. אנחנו נשמח להגיע לאן שצריך כדי להעביר עבורכם יום גיבוש לעובדים במרכז, בצפון ובדרום הארץ.

 

איך יום גיבוש מסתדר עם החורף?

החורף הישראלי הוא מאוד נוח אחרי מספר ימי גשם יש מספר ימי שמש ולכן אפשר לתאם בהחלט יום גיבוש לעובדים וצוותים בטבע בימים בהם השמש חוזרת להאיר ומזג האוויר משתפר, אנחנו משריינים איתכם תאריך ומגלים גמישות לגבי שינויים.

 

ואם רוצים מקום סגור עבור היום גיבוש?

אפשר בהחלט לקיים יום גיבוש לצוות עובדים קטנים או גדולים במקומות סגורים, לופטים, בתי מלון ומרכזי אירוח. נשמח לסייע לכם במציאת מקום שיענה על הצרכים ודרשיות שלכם.

 

ומה אוכלים במהלך הפעילות גיבוש?

במהלך פעילות גיבוש לעובדים וצוותים של סאנשיין גרופ, אנחנו משלבים ארוחות עשירות ומגוונות כי אנחנו מאמינים במוצרי איכות, פירות וירקות טריים תוצרת ישראלית מובחרת ואוכל שבא עם הנאה. אנחנו מאמינים שאוכל משמח, ולכן מביאים אליכם תפריטים טעימים לבחירתכם שיעשירו את היום הזה ויורידו לכם את הדאגות הקשורות בהתעסקות עם אוכל. בנוסף, יש לנו חברות קייטרינג מעולות שאנחנו עובדים עימם לאורך השנים, נשמח להמליץ.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים להתקשרות.

 

מפתחות ליום גיבוש מוצלח

אחרי 14 שנים של ניסיון, אחרי שעבדנו עם כל מגזר אפשרי טיילנו לאורכה ולרוחבה של המדינה ופגשנו מאות אנשים חברות וארגונים תרשו לנו לחלוק איתכם את המרכיבים שהופכים יום גיבוש ליום גיבוש מוצלח.

 

1. תוציאו את העובדים מהמשרד, תוציאו אותם מהמקום הקבוע שלהם, יום גיבוש שעושים במשרדי החברה , לא נחווה עבור העובדים כיציאה מהשגרה אלא כ more of the same

 

2. שלבו טבע ביום הגיבוש, תוציאו אנשים לטבע, תשלבו טיול, תנועה, הליכה בתוך הטבע ותנו להם לחוות אותו במלוא הדרו, הטבע הוא זמין קרוב, נותן לנו חמצן, עושה לנו קונוטציות של חופשה, ומחבר אותנו לתדר של שקט ושל מרחבים. כשאנשים חוזרים מהטבע הם חוזרים שמחים יותר, טעונים יותר אנרגטית וחשים כי מלאו מצברים

 

3. העדיפו פעילות שככל העובדים עושים ביחד, עם דגש על העשייה המשותפת וחוויה משותפת פעילויות כמו באולינג, סטנדאפ, או סרט הם נפלאות, יחד עם זאת הם לא גורמות לכולם לעשות משהו ביחד, לא מייצרות משהו חדש, הבא מתוך עשייה משותפת

 

4. תנו לעובדים תחושה שהשקעתם בהם שהם חשובים, גם אם אין לכם תקציב גדול משהו אישי קטן עם השם של העובד נותן יחס אישי, תחושה שרואים אותו שהוא ייחודי.

 

5. שיתוף, התייעצות- תשקלו ליצור סקר או שאלון אינטרנטי קצר ולהעביר בין העובדים תוך כדי שאתם נותנים 3 אפשרויות לפעילויות אפשריות, הדבר יתן להם תחושה שמקשיבים להם שמתייעצים איתם, ודעתם נלקחת בחשבון.

 

6. בקשת עזרה ולקיחת חלק- תנו תפקיד קטן לכל עובד, ביום הגיבוש, מישהו שיהיה אחראי על הצילומים, מישהו שיהיה אחראי על מצב רוח, מישהו שיהיה אחראי על הברכות, מישהו שיהיה אחראי על קינוחים וכו' ברגע שאנשים לוקחים חלק, אוטומטית הם מרגישים שייכים ומחוייבים ומרגישים שיש בהם צורך.

 

7. כייף- אמרתם יום גיבוש, אמרתם כייף, תחשבו מה יכול לגרום לעובדים שלכם לחוות הנאות קטנות לאורך היום. תחושות של הנאה ושימחה שישלחו את העובדים שלכם הביתה עם חיוך על הפנים.

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199