יום גיבוש לעובדים

ימי גיבוש חווייתיים לעובדי חברה

מתכננים יום לגיבוש העובדים? בשביל זה אנחנו כאן

 

יום גיבוש חווייתי לעובדים

למה בכלל צריך ימי גיבוש לעובדי חברה וארגונים?
במציאות משתנה כמו שלנו, של לחץ תמידי, סטרס קבוע, חוסר וודאות, קורונה, פחדים, דאגות וחרדות, העובדים במשק, נמצאים במצב שחיקה תמידי מתמשך.

ימי גיבוש לצוות עובדים הוא כמו בלון חמצן עבור כל העובדים באשר הם. יום בו אנו מניחים לרגע את העומס והלחץ של העבודה, עושים עצירה, יוצאים מהמשרד עם הקולגות שלנו במטרה לשנות את האווירה ולהיטען בכוחות מחודשים.

יום גיבוש לעובדים הוא יום כיף שמגיע עם הרבה אנרגיות חיוביות מצד ומביא את הצוותים קרוב יותר אל המטרה המשותפת שלהם בדרך חווייתית ומשחררת.
כדי לתכנן ולקיים פעילות גיבוש מוצלח, החברה / ארגון חייב להתמודד עם אתגרים רבים כמו בחירת הפעילויות גיבוש המתאימות לכולם, האכלה המתאימה לתזונות שונות, תקציב מגביל ומועד קביעת האירוע שיתאים לכולם.

הפקת ימי גיבוש לעובדים וצוותים

אנו חושבים על כל פרט קטן, נלווה אתכם באופן אישי ונעבוד יחד אתכם בכדי לתכנן ולארגן לכם יום גיבוש חוויתי ומוצלח בהתאם לגודל הקבוצה ולתקציב שלכם וניקח בחשבון את כל ההעדפות והצרכים החשובים לעובדי ולמנהלי החברה. אנו נספק לכם מגוון רחב של פעילויות גיבוש צוות חוויתיות בהן כל אחד יכול למצוא כיף והנאה, אותן ניתן להפיק באזור המרכז, צפון ובדרום ובכל מזג אוויר.

 

 

יום גיבוש לעובדים - מה מקבלים?

אנחנו בסאנשיין גרופ מציעים לכם יום גיבוש לצוות גדול ו/או לצוות קטן הכולל בתוכו את הדברים החשובים באמת, פעילויות תוכן, המשלבות ערכים משמעותיים כמו תקשורת בין אישית, הובלה, העצמה, הקשבה, עידוד, פירגון, אמפתיה, נוכחות, צחוק, חיבור - וכל זה עטוף בהנאה, חוויה, גיבוש, שמחה והרבה הרבה כיף.

 

יום גיבוש לצוות עובדים - תפקיד חשוב

המטרה היא להוציא את העובדים מהשגרה ומהלחץ בעבודה ולחבר בין העובדים / צוותים הנוספים, לגלות את הקולגות שלנו מחדש ממקום אחר, אישי יותר, אותנטי יותר, למצוא מכנים משותפים לעבור חוויות משותפות להעמיק את ההיכרות, לחזק את המורל והשיתוף פעולה, לרקום קשרים בין אישיים חזקים יותר, והעלאת המוטיבציה ותחושת השייכות של העובדים למקום העבודה שלהם.

פעילות גיבוש לצוות עובדים מעודדת את העובדים לשתף רעיונות, להעריך את דעתם ולהתייחס בכבוד לדעות ולתרומות של הצוות. כשהעובדים מרגישים שהם נתמכים ומקובלים בצוות, הם יותר מוכנים לשתף פעולה, לעזור זה לזה ולעבוד יחד כדי להשיג מטרות משותפות במקום העבודה ובתוך הצוות. 

יום גיבוש לצוות עובדים (לא משנה אם מדובר על צוות גדול או צוות קטן) עוזר גם ליצור אימון והזדהות עם הארגון. העובדים שחשים קשר חזק זה לזה ולצוות בכלל, מרגישים יותר מחוייבים למטרות הארגון ומגבירה אצלם הרצון ומוטיבציה להשקיע את המיטב שבהם בתהליכי העבודה. השקיפות בתוך הארגון מתרחבות והם מסוגלים לתמוך במדיניות החברה, לקבל שינויים ולשפר את התהליכים הפנימיים.

 

להזמנת יום גיבוש לעובדים

 

שאלות ותשובות נפוצות על יום גיבוש לחברות

 

אנחנו מציעים ימי גיבוש לעובדים וצוותים החל מחצי יום וכלה במספר ימים המשלבים סדנאות גיבוש, טיולים וארוחות.

אנחנו מאמינים שתאום ציפיות נכון והבנת הצרכים האמיתיים, הוא הבסיס להצלחת פעילות גיבוש לצוות עובדים ולכן בכל שיחה עם כל לקוח, אנחנו לוקחים את הזמן להבין ולהקשיב לצורך שאתם מביאים, חשוב לנו להבין למה באמת זקוק הצוות ביום הגיבוש הזה, למה משוועים העובדים? מהן הפעילויות שיתרמו להם יותר מכל?

 

אנחנו לא באים לסמן וי וללכת אנחנו מאמינים בלדייק את ימי גיבוש לעובדים ולצוות הספיציפי שלכם, ולכן כל פעילות גיבוש לצוות שאנחנו מנחים, לא דומה ל- פעילות גיבוש לצוות עובדים שכבר עשינו לחברות וארגונים אחרות בעבר.

כל יום גיבוש לעובדים וצוותים נתפר עבורכם בהתאמה אישית, בהתאם לתקציב שלכם, לרצונות ולחלומות שלכם.

אנחנו בסאנשיין גרופ מאמינים בלהאיר ולהביא את השמש - אנחנו מעדיפים להוציא אנשים לשמש, לאוויר הפתוח ולטבע, ליערות, לחורשות ולפארקים לקיים פעילויות לעובדים בעלות ערך ומשמעות הטובלות בטבע ויוצרות חוויה של נשימה מחודשת. את המיקום הסופי אנחנו בוחרים ביחד איתכם, בהתאם למיקום הגאוגרפי שלכם ולהעדפותכם האישיות. אנחנו נשמח להגיע לאן שצריך כדי להעביר עבורכם יום גיבוש לעובדים במרכז, בצפון ובדרום הארץ.

החורף הישראלי הוא מאוד נוח אחרי מספר ימי גשם יש מספר ימי שמש ולכן אפשר לתאם בהחלט יום גיבוש לעובדים וצוותים בטבע בימים בהם השמש חוזרת להאיר ומזג האוויר משתפר, אנחנו משריינים איתכם תאריך ומגלים גמישות לגבי שינויים.

אפשר בהחלט לקיים יום גיבוש לצוות קטן או גדול במקומות סגורים, לופטים, בתי מלון ומרכזי אירוח. נשמח לסייע לכם במציאת מקום שיענה על הצרכים ודרשיות שלכם.

במהלך פעילות גיבוש לעובדים וצוותים של סאנשיין גרופ, אנחנו משלבים ארוחות עשירות ומגוונות כי אנחנו מאמינים במוצרי איכות, פירות וירקות טריים תוצרת ישראלית מובחרת ואוכל שבא עם הנאה. אנחנו מאמינים שאוכל משמח, ולכן מביאים אליכם תפריטים טעימים לבחירתכם שיעשירו את היום הזה ויורידו לכם את הדאגות הקשורות בהתעסקות עם אוכל. בנוסף, יש לנו חברות קייטרינג מעולות שאנחנו עובדים עימם לאורך השנים, נשמח להמליץ. 

מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים להתקשרות.

המחיר ליום גיבוש לעובדים של סאנשיין גרופ יקבע בהתאם לסוג הפעילות, גודל קבוצת המשתתפים ותפריט לארוחות. אנו נשמח לתכן עבורכם יום גיבוש לעובדים בהתאמה אישית וחוויתית בהתאם לתקציב ולצרכים שברשותכם.

 

יום גיבוש לעובדיםיום גיבוש לצוותפעילות גיבוש לעובדים


 

טיפים להפקת יום גיבוש מוצלח

אחרי 14 שנים של ניסיון, אחרי שעבדנו עם כל מגזר אפשרי טיילנו לאורכה ולרוחבה של המדינה ופגשנו מאות אנשים חברות וארגונים תרשו לנו לחלוק איתכם את המרכיבים שהופכים יום גיבוש לעובדים לפעילות גיבוש צוות מוצלח.

 

1. תוציאו את העובדים מהמשרד, לא משנה אם מדובר על צוות גדול או צוות קטן, תוציאו אותם מהמקום הקבוע שלהם, תרגילי גיבוש לעובדים שעושים במשרדי החברה, לא נחווה עבור העובדים כיציאה מהשגרה אלא כ-more of the same thing...

 

2. שלבו טבע בימי גיבוש, תוציאו את הצוות לטבע, תשלבו טיול, תנועה, סדנת גיבוש, הליכה בתוך הטבע ותנו לצוות לחוות אותו במלוא הדרו, הטבע הוא זמין קרוב, נותן לנו חמצן, עושה לנו קונוטציות של חופשה, ומחבר אותנו לתדר של שקט ושל מרחבים. כשאנשים חוזרים מהטבע הם חוזרים שמחים יותר, טעונים יותר אנרגטית וחשים כי מלאו מצברים

 

3. העדיפו יום גיבוש שככל העובדים עושים ביחד, עם דגש על העשייה המשותפת וחוויה משותפת פעילויות כמו באולינג, סטנדאפ, או סרט הם נפלאות, יחד עם זאת הם לא גורמות לכולם לעשות משהו ביחד, לא מייצרות משהו חדש, הבא מתוך עשייה משותפת

 

4. תנו לעובדים תחושה שהשקעתם בהם ושהם חשובים, גם אם אין לכם תקציב גדול משהו אישי קטן עם השם של העובד נותן יחס אישי, תחושה שרואים אותו שהוא ייחודי.

 

5. שיתוף, התייעצות - תשקלו ליצור סקר או שאלון אינטרנטי קצר ולהעביר בין הצוות תוך כדי שאתם נותנים 3 אפשרויות לפעילויות אפשריות, הדבר יתן להם תחושה שמקשיבים להם שמתייעצים איתם, ודעתם נלקחת בחשבון.

 

6. בקשת עזרה ולקיחת חלק - תנו תפקיד קטן לכל עובד, במהלך היום גיבוש, מישהו מהצוות שיהיה אחראי על הצילומים, מישהו מהצוות שיהיה אחראי על מצב רוח, מישהו מהצוות שיהיה אחראי על הברכות, מישהו שיהיה אחראי על קינוחים וכו' ברגע שהעובדים לוקחים חלק, אוטומטית הם מרגישים שייכים ומחוייבים ומרגישים שיש בהם צורך.

 

7. כייף - אמרתם יום גיבוש לעובדים, אמרתם כייף, תחשבו מה יכול לגרום לצוות / מחלקה שלכם לחוות הנאות קטנות לאורך היום, להשתתף בסדנת גיבוש במהלך יום גיבוש וכיף מחלקתי/ציוותי שמוקדש רק לצוות כולו במטרה להנות, להכיר ולהתגבש. תחושות של הנאה ושימחה שישלחו את העובדים שלכם הביתה עם חיוך רחב על הפנים.

הצטרפו למאות חברות וארגונים שעשו איתנו יום גיבוש וכיף בשנים האחרונות. 

 
 

 

 

לקבלת הצעת מחיר עבור יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199