הוראה כדרך חיים

אנשי חינוך והוראה ממלאים את תפקידם תוך תחושת שליחות. השפעתם של המורים על אלפי תלמידים ותלמידות מתרחשת לאורך תקופות משמעותיות בחיי התלמידים.

תפקידם דרשני מאוד, סיזיפי, טומן בחובו אתגר רב ועניין גדול. וככה זה רבות ממנו מושתת על דוגמא אישית, התנהלות נכונה ותקשורת בינאישית טובה מול תלמידים, מול הוריהם, מול ההנהלה, ומול עמיתיהם לעבודה.
 

משמעות מחודשת

ההתנהלות העצמאית יחסית במערכת, הריצות האינסופיות, הצורך להספיק, העשייה המרובה, אינסוף התפקידים הגלומים במקצוע אחד, השחיקה, כל אלו יכולים לגרום לתסכול ולתחושה שאני לבד במערכה.

כעובדי הוראה / מורים, רבים מאיתנו חווים את אותן התחושות, עוברים דרך חוויות דומות, חשים תסכול מדברים דומים וחווים רגעים של שמחה אמיתית ונחת. לא תמיד במרוץ האינסופי הזה יש לנו את המקום להיפגש כצוות, לשתף בתחושות ומחשבות ובעיקר ליצור תחושה של צוות מגובש ותומך.

גיבוש צוות חינוכיגיבוש צוות מוריםסדנת גיבוש מורים

איך תורמות הסדנאות גיבוש לצוותים חינוכיים?

הסדנאות תורמות לקוהיסיביות, ללכידות הקבוצתית היכולה להתקיים בכל צוות, נותנות מקום לפורקן רגשי ועוזרת להפחתת המתח והעומס הרגשי הקיים בכל פרט.

הסדנאות גיבוש לצוותים חינוכיים מהוות קרקע פורייה להקשבה, קבלה, עידוד וסובלנות הדדית. הן מאפשרות ליחיד להיות מובן, מוערך, נותנות לו מקום להביע את צרכיו הרגשיים הלגיטימיים.

גיבוש צוות מורים - תקשורת מעצימה בחינוך והוראה

הסדנאות גיבוש לצוותים חינוכיים וגיבוש צוות מורים מותאמות במיוחד עבור עובדי הוראה וחינוך, מאפשרות דיון ושיח ממקום גבוה, מרחיבות את נקודת המבט ונותנות מקום לכל אדם להביא את עצמו, על קשת תחושותיו ומחשבותיו. לכל סדנה נושא, כל סדנה מספרת סיפור, נעה במעגליות ופורמת עוד ועוד שכבה בחקר הפנימי שלנו עם עצמנו ועם הסביבה שלנו.

סדנת גיבוש לצוות הדרכהסדנת גיבוש והעצמה לצוות חינוכיסדנת גיבוש לצוות מורים

לחוות הצלחה משותפת

סדנת גיבוש לצוות פותחת צוהר לעולם מרתק, חושפות רבדים פנימיים הן ברמה האישית והן בצוות כולו. סדנאות גיבוש למורים / צוות מורים מתאפיינות בעניין ואתגר, צבעוניות ודינאמיות מעודדות שיתוף ורגישות כלפי האחר. הסדנה נותנת לנו תחושה של גיבוש ויחד, של הצלחה משותפת ושל סינרגיה ומוציאות את המשתתפים בתחושות מרוממות, ממלאות מצברים ומקרבות לבבות.

סדנת גיבוש לצוותים חינוכיים

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199